Niedługo uruchomimy dla Państwa naszą nową stronę

Rusza nowa strona Warsaw Medical Center. Dzięki niej będziecie mieli Państwo okazję poznać nas jeszcze bliżej. Znajdą się na niej wszelkie szczegóły na temat naszego centrum uzupełnione o profile pracujących u nas lekarzy. Nie zabraknie też ważnych dla Państwa i dla nas informacji ze świata medycyny. Wierzymy, że będziecie Państwo odwiedzać naszą stronę z przyjemnością i zainteresowaniem. 

rozwiń [+] zwiń[-]

Endoprotezoplastyka stawu biodrowego.

Alloplastyka stawu biodrowego (endoproteza biodra).Jedyną skuteczną metodą leczenia zaawansowanej  choroby zwyrodnieniowej stawu biodrowego jest jego alloplastyka, czyli operacyjna wymiana na sztuczny staw - endoprotezę.Przy dzisiejszym stanie medycyny, jest to zabieg bezpieczny dla chorego, a zarazem jego efekt leczniczy jest „ekspresowy” pacjent natychmiast zostaje uwolniony od dolegliwości bólowych, związanych z chorym stawem i uzyskuje znaczną poprawę ruchomości w operowanym stawie.Po zabiegu alloplastyki stawu biodrowego nie ma właściwie żadnych ograniczeń co do późniejszej aktywności fizycznej i pracy zawodowej. Pacjenci po alloplastyce biodra wykonują praktycznie wszystkie czynności, także prace fizyczne, jeżdżą na nartach, rowerze, konno.Aktualnie istnieje wiele typów i modeli endoprotez stawu biodrowego. Niezależnie od producenta i modelu endoprotezy, wszystkie współcześnie stosowane w naszej klinice endoprotezy są bezpieczne dla pacjenta i posiadają odpowiednie atesty.Właściwy typ endoprotezy dla danego chorego wstępnie zostanie ustalony po dokładnym badaniu klinicznym oraz ocenie badań dodatkowych (głównie zdjęcia rentgenowskie, czasem tomografia komputerowa), jednak ostateczna decyzja zostaje podjęta w trakcie zabiegu operacyjnego.W celu umówienia wizyty z lekarzem ortopedą, prosimy o kontakt z Recepcją tel: 608 006 106 lub 608 006 108

rozwiń [+] zwiń[-]

MediRaty

MediRaty to innowacyjne narzędzie ratalne, należące do firmy Ratalnie.com i skoncentrowane na finansowaniu branży medycznej. MediRaty to pierwszy w Polsce produkt skierowany wyłącznie do branży medycznej, zarówno pacjentów, którzy chcą na raty sfinansować zabiegi lecznicze, jak i lekarzy pragnących skorzystać z płatności ratalnej za szkolenia czy inne formy edukacji. Szeroki zakres finansowanych zabiegów i form szkoleń oraz dogodne warunki finansowania sprawiają, że to idealna odpowiedź na potrzeby pacjentów i lekarzy prywatnej służby zdrowia.

Jak to działa? 
Warsaw Medical Center ustala wraz z Pacjentem harmonogram oraz koszt leczenia.Ratalnie.com kontaktuje się z Pacjentem telefonicznie, weryfikuje jego zdolność kredytową, po czym Pacjent otrzymuje ofertę.Do Pacjenta przyjeżdża kurier w celu podpisania umowy.Środki finansowe są przelewane na konto Centrum Medycznego WMC.

Zalety MediRat:
    • minimum formalności,
    • decyzja w ciągu 30 min. od nawiązania kontaktu,
    • brak wstępnych opłat,akceptacja zróżnicowanych źródeł dochodu,
    • kwota finansowania od 500 do 50000 zł,
    • okres kredytowania do 60 miesięcy,
    • zabezpieczenie spłaty pożyczki w ramach promocyjnego ubezpieczenia.


Jeśli masz pytanie dotyczące finansowania zabiegów - zadzwoń: 801 000 265

Z telefonów komórkowych: 22 266 83 70

rozwiń [+] zwiń[-]

Współpraca w zakresie marketingu

m.skalska-durzynska@wmcenter.pl

rozwiń [+] zwiń[-]